Drukuj Email

Podejmowane wysiłki  na rzecz radia działającego na zasadzie non profit  oraz posiadającego wszelkie niezbędne uregulowania prawne związane są  z koniecznością pozyskania środków finansowych umożliwiających jego działanie.

Minimalną  kwotą zabezpieczającą  płynność finansową inicjatywy  jest kwota w wysokości ok.1500 zł miesięcznie. Składają się na nią :

- licencje za emisję pieśni (ZAIKS, STOART, ZOART)
- koszt wykupu autopilotów   ( program umożliwiający automatyczne odtwarzanie plików dźwiękowych wg założonego harmonogramu )
- koszt wykupu powierzchni na serwerze.

Aby zabezpieczyć systematyczne nadawanie i rozwój radia niechętnie, aczkolwiek z ufnością w Wasze zrozumienie zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe niniejszej inicjatywy . Polegamy na Łasce Bożej oraz Waszym wsparciu modlitewnym, za które serdecznie dziękujemy.


Ufamy, że Pan pobudzi Wasze serca, by w miarę własnych możliwości wspomóc naszą działalność.

Jeśli uznasz bracie/siostro, przyjacielu, że warto, a masz taką możliwość, by za pośrednictwem naszego radia przyczynić się do zwiastowania ewangelii, budowania Kościoła Jezusa Chrystusa, prosimy o wsparcie naszej działalności.

Można to uczynić  przesyłając ofiarę pieniężną   na nasze nowe konto :


Kościół Zielonoświątkowy

"Zbór Świętego Ducha" w Bytomiu Odrzańskim

Nowe Miasto 3

67-115 Bytom Odrzański

nr konta: 35 96740006 0010 0023 0944 0003


Jeśli uznasz, że chcesz jeszcze w inny sposób pomóc w naszym wspólnym dziele, prosimy o kontakt:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.